Szkoła Podstawowa w Czernichowie
15.04.2016

Sztafetowe Powiatowe Biegi Przełajowe

8 kwietnia na terenie Starorzecza Skawinki w Skawinie odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Gimnazjady. Naszą szkolę reprezentowały tylko dziewczęta z gimnazjum. Mimo przelotnego deszczu oraz chłodnej aury, zawody dostarczyły dużo emocji i gorącej atmosfery. Nasze zawodniczki musiały tym razem uznać wyższość koleżanek ze Skawiny (rewanż na ubiegły rok) i zajęły drugie miejsce.

Serdecznie gratulujemy dziewczętom, zachęcamy do dalszych treningów i zdobywania kolejnych laurów.

W srebrnej sztafecie wystąpiły: Justyna Zając, Anna Zając, Aleksandra Tyrała, Joanna Podzoba, Aleksandra Celer, Justyna Bulda, Agata Jasińska, Magdalena Konik, Gabriela Faracik, Patrycja Szczypczyk.