Kościelisko 2017
22.08.2017

Wakacje w Kościelisku 2017

W dniach od 4 do 10 lipca 2017 roku 18-osobowa grupa uczniów ZPO w Czernichowie pod opieką pani Magdaleny Dobaj, spędzała wakacje w Kościelisku koło Zakopanego. W wakacyjnym projekcie brali również udział uczniowie szkół: SP Nowa Wieś, SP Czułówek i ZPO Wołowice. W drodze do Kościeliska dzieci skorzystały z atrakcji Parku Rozrywki Rabkoland.

Podczas pobytu na obozie uczniowie wędrowali wieloma tatrzańskimi szlakami. Gęsia Szyja to jeden ze zdobytych szczytów. Obozowicze odbyli również całodniową wycieczkę do Szczawnicy, gdzie uczestniczyli w spływie Przełomem Dunajca oraz przeszli urokliwym Wąwozem Homole. Dzieci aktywnie spędzały czas bawiąc się w Termach Chochołowskich i parku linowym w Zakopanem. Atrakcjom nie było końca. Uczestnicy próbowali swoich sił na kręgielni, spacerowali po Krupówkach i integrowali się na dyskotekach. Podczas obozu odbywały się także zajęcia sportowe na boisku tamtejszego Orlika. Wakacyjny wyjazd był bardzo udany, obfitował w wiele atrakcji. Powtórzymy go za rok.

Galeria zdjęć