Wakacje w Kościelisku 2018

Wakacje w Kościelisku 2018

W dniach od 16 do 22 lipca 2018 roku 14-osobowa grupa uczniów SP w Czernichowie, spędzała wakacje w Kościelisku koło Zakopanego. We wspólnym wakacyjnym projekcie brali również udział uczniowie szkół z: Nowej Wsi Szlacheckiej, Czułówka i Wołowic. W drodze do Kościeliska dzieci skorzystały zatrakcji Parku Rozrywki Rabkoland. Podczas pobytu na obozie, pomimo niesprzyjających warunków pogodowych uczniowie odbyli pieszą wędrówkę na Gubałówkę oraz do Zakopanego.

Zwiedzili również skocznię im. Stanisława Marusarza -Wielką Krokiew, gdzie mogli poczuć wspaniałą atmosferę tego obiektu, na którym odbywają się prestiżowe zawody w skokach narciarskich. Obozowicze spędzali aktywnie czas, ,,szalejąc‘’ w parku wodnym w Zakopanem oraz na boiskach Orlika w Kościelisku, próbowali również swoich sił na kręgielni. W Zakopanem uczniowie zwiedzili Muzeum Tatrzańskie oraz oglądnęliw kinie film pt. „Iniemamocni 2”. Uczestnicy wycieczki integrowali się podczas wspólnych dyskotek, zabaw oraz turniejów sportowych. Podczas obozu odbyło się także niesamowite spotkanie z tatrzańskimi goprowcami latającymi ratunkowym helikopterem – Sokół.

Wakacyjny wyjazd był bardzo udany, obfitował w wiele atrakcji. Już teraz myślimy o następnym wyjeździe…

Galerie zdjęć z wakacji w Kościelisku: