Kościelisko 2016
9.08.2016

Wakacje w Kościelisku

W dniach od 1 do 7 sierpnia 15-osobowa grupa uczniów ZPO w Czernichowie, pod opieką pani Magdaleny Dobaj, spędzała wakacje w Kościelisku koło Zakopanego. Obozowicze zdobyli Trzy Korony oraz Kasprowy Wierch. Aktywnie spędzali czas na Gubałówce „szalejąc” w parku linowym Złoty Grań. Wzięli również udział w pokazie tańca towarzyskiego, a wszyscy chętni w lekcjach tańca. Podczas obozu zostały zorganizowane zajęcia malowania na szkle oraz gry i zabawy na boiskach tamtejszego Orlika. Uczestnicy mogli spróbować swoich sił na kręgielni i w parku wodnym w Zakopanem. Podczas pobytu dzieci kilkakrotnie spacerowały po Krupówkach, a w niedzielę zwiedzały Ogrody Papieskie oraz uczestniczyły we mszy świętej w Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej na Krzeptówkach. Wakacyjny wyjazd był bardzo udany, obfitował w wiele atrakcji i na pewno go powtórzymy. 

Galeria zdjęć