Wieczór z językiem angielskim
11.06.2017

Wieczór z językiem angielskim

Dnia 26 maja br. uczniowie klas V i VI ZPO w Czernichowie wzięli udział w Wieczorze z językiemangielskim zorganizowanym przez p. S. Kuchcińska-Czak oraz p. P. Klimkiewicz. Tematem przewodnim tego wydarzenia była Australia. Uczestnicy wysłuchali wykładu Michaela, który opowiedział o największych miastach, zabytkach a także kulturze tego kraju. Na podstawie jego wypowiedzi uczniowie rozwiązywali krótki test konkursowy. Uczniowie brali aktywny udział także w innych konkurencjach, takich jak “biegane dyktando” czy konkursie na najładniejszy plakat o Australii. Wszyscy otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe, a zwycięzcy dostali dodatkowo dyplomy. Zapraszamy na “Wieczór z językiem angielskim” w przyszłym roku szkolnym!