6.12.2021

Witaj Święty Mikołaju!

Najbardziej wyczekiwanym dniem w życiu każdego dziecka jest dzień przybycia Świętego Mikołaja, obchodzonego na cześć świętego biskupa Mikołaja z Miry. Przygotowują się do niego bardzo starannie. Uczą się wierszyków i piosenek, a także wykonują bardzo ciekawe prace plastyczne, na których oczywiście króluje Mikołaj. I tak 6 grudnia do dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniów klas 1-3 zawitał wyjątkowy Gość, przynosząc wspaniałe prezenty. Oprócz worka pełnego prezentów Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Uczniowie otrzymali również od Rady Rodziców grę „Piłkarzyki”, nowy stół do tenisa oraz słodką niespodziankę. W dniu dzisiejszym oprócz wizyty św. Mikołaja dzieci z zaangażowaniem i cierpliwością ozdabiały ciasteczka i pierniczki różnokolorowymi lukrami, barwnymi posypkami, cukrowymi pisakami i kolorowymi cukiereczkami. Powstawały prawdziwe dzieła sztuki. Każdy pierniczek wyglądał inaczej, był wyjątkowy i niepowtarzalny. Po skończonej pracy nastąpił najprzyjemniejszy moment, czyli smakowanie przygotowanych pierników.  

Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom za upieczenie i dostarczenie świątecznych ciasteczek.


Zapraszamy do galerii