Kangur matematyczny
25.06.2018

Wyniki Kangura Matematycznego 2018

Znane są już wyniki tegorocznej kolejnej XXVII edycji konkursu matematycznego KANGUR . I tym razem uczniowie naszej szkoły pokazali, że tajniki matematyki nie są im obce.

I tak w kategorii Żaczek uczeń klasy 2a Dominik Brożyna oraz w kategorii Beniamin uczennica klasy 6a Magdalena Kolano zdobyli wyróżnienia. W kategorii Kadet najlepiej napisał uczeń klasy 7b Maciej Dzierwa uzyskując bardzo dobry wynik.

W dniu 18.06.2018r. uczeń Maciej Dzierwa uczestniczył w Uroczystym podsumowaniu XXVII edycji Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny, które odbyło się na Uniwersytecie Jagiellońskim w budynku Wydziału Matematyki i Informatyki.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnej edycji konkursu.