7.11.2020

Wyniki konkursu “Jesień wokół nas”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny „Jesień wokół nas” został rozstrzygnięty. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie, którego celem było m.in. rozwijanie wyobraźni plastycznej poprzez twórczą interpretację przyrody, uwrażliwienie dzieci na piękno przyrody jesienią oraz rozwijanie kreatywności i samodzielności uczniów. W ramach konkursu złożono 38 przepięknych prac. Jury oceniając prace brało pod uwagę przede wszystkim walory artystyczne i estetyczne, pomysłowość, samodzielność i jej zgodność z tematyką. Wybór był bardzo trudy, jednak członkowie komisji zgodnie wybrali 9 prac zwycięskich. Jury oceniło prace w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie klas 0 -1 oraz uczniowie klas 2 – 3.

Wyniki w kategorii klas 0 -1:

I miejsce: A. Niewiadomska
II miejsce: P. Dudek
III miejsce: S. Macuga
Wyróżnienie: P. Zalewski, A. Iwanowska

Wyniki w kategorii klas 2 – 3:

I miejsce: M. Czekajska
II miejsce: M. Malik
III miejsce: A. Suder
Wyróżnienie: M. Dejwor

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie a laureatom gratulujemy!