7.04.2021

Wyniki konkursu „My Picture Dictionary”

W ramach konkursu wpłynęło 25 prac wykonanych różnymi technikami – w kat. 1 (klasy I-III) dostaliśmy 10 prac konkursowych, a w kat.2 (klasy IV-VI) 15 prac konkursowych. Przy ich ocenie komisja konkursowa brała pod uwagę przede wszystkim zgodność z tematem, estetykę wykonania oraz pomysłowość.
Jury w składzie: p. B. Jodłowska-Przybyła, p. I. Kowalówka, p. S. Kuchcińska-Czak oraz p. M. Pałka wyłoniło 6 laureatów konkursu oraz przyznało 3 wyróżnienia.

Kategoria 1 (klasy I-III)

I miejsce: Michalina Strączek kl. 2a – CAT
II miejsce: Magdalena Czekajska kl. 3b – RICE
III miejsce: Konrad Berny kl. 3b – BLOCKS
Wyróżnienia: Łukasz Żak kl. 1a – CRAYON oraz Alan Suder kl.2a – CRAYON

Kategoria 2 (klasy IV-VI)

I miejsce: Ada Choroszy kl. 5a – MEADOW
II miejsce: Franciszek Strączek kl. 6a – DRAGON
III miejsce: Oliwier Palich kl. 6b – CORN FLAKES
Wyróżnienie: Patryk Czekajski kl. 6a – WORLD

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie. Wszystkie prace są niezwykle ciekawe, pomysłowe i oryginalne. Zachęcamy do obejrzenia galerii.

Informacja na temat sposobu odbioru nagród zostanie przekazana w późniejszym terminie –
p. M. Pałka będzie się kontaktować z nagrodzonymi uczniami i ich rodzicami.