9.02.2021

Wyniki konkursu “Magiczna zima w origami”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny „Magiczna zima w origami” został rozstrzygnięty. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie, którego celem było m.in. rozwijanie wyobraźni plastycznej poprzez twórczą interpretację przyrody, kształtowanie wyobraźni geometrycznej oraz rozwijanie kreatywności i samodzielności uczniów. W ramach konkursu złożono 29 przepięknych prac. Jury oceniając prace brało pod uwagę przede kompozycję i estetykę wykonania prac, trudność złożeń, pomysłowość, samodzielność i jej zgodność z tematyką. Wybór był bardzo trudy, jednak członkowie komisji zgodnie wybrali 13 prac zwycięskich. Jury oceniło prace w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie klas 0 -1 oraz uczniowie klas 2 – 3.Wyniki w kategorii klas 0 -1:


I miejsce: L. Saczka
II miejsce: A. Niewiadomska
III miejsce: P. Dudek, A. Machaczka
Wyróżnienie: W. Jezioro, D. Grzesiak, E. Śmiech, M. Grzesiczak

Wyniki w kategorii klas 2 – 3:


I miejsce: M. Kolano
II miejsce: A. Suder
III miejsce: Z. Sroka
Wyróżnienie: D. Boroń, S. Brożyna


Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie a laureatom gratulujemy!

Zapraszamy do galerii