20.10.2021

Wyniki konkursu

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny „Moja bezpieczna droga do szkoły”. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie, którego celem było m.in. upowszechnianie wśród uczniów znajomości przepisów o ruchu drogowym oraz zasad bezpiecznego korzystania z infrastruktury komunikacyjnej, popularyzacja noszenia odblasków od najmłodszych lat,
a także rozbudzanie wyobraźni i aktywności twórczej.

W ramach konkursu złożono 26 przepięknych prac. Jury oceniając prace brało pod uwagę przede wszystkim walory artystyczne i estetyczne, pomysłowość, samodzielność i jej zgodność z tematyką. Wybór był bardzo trudy, jednak członkowie komisji zgodnie wybrali 12 prac zwycięskich. Jury oceniło prace w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie klas 0 -1 oraz uczniowie klas 2 – 3.Wyniki w kategorii klas 0 -1:


I miejsce: B. Leśniewska
II miejsce: F. Majda
III miejsce: F. Kulig
Wyróżnienie: N. Berdecka, F. Antczak, L. Jachymiak

Wyniki w kategorii klas 2 – 3:


I miejsce: W. Jezioro
II miejsce: M. Kolano, P. Dudek
III miejsce: A. Machaczka, K. Leśniewska
Wyróżnienie: M. Malik


Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie a laureatom gratulujemy!