Bezpieczna rodzina na drodze
30.10.2016

Wyniki konkursu plastycznego 2016

W ramach VII edycji akcji Odblaskowa szkoła przeprowadzono ogólnoszkolny konkurs plastyczny pt. „Bezpieczna rodzina na drodze”. W konkursie uczestniczyli uczniowie klas 0-3 jak i 4–6 szkoły podstawowej. Celem konkursu było  upowszechnianie wśród uczniów znajomości przepisów o ruchu drogowym, popularyzacja noszenia odblasków od najmłodszych lat, a także rozwijanie zainteresowań plastycznych.

W ramach konkursu złożono 37 ciekawych i kolorowych prac. Jury oceniając prace brało pod uwagę przede wszystkim walory artystyczne i estetyczne, pomysłowość, samodzielność i zgodność z tematyką. Wybór był bardzo trudy jednak ostatecznie wyłoniono szczęśliwą ósemkę. Jury oceniło prace w trzech kategoriach wiekowych.

Wyniki w kategorii klas 0 -1:                                                        
1 miejsce: Ada Choroszy kl.1a
2 miejsce: Palmira Sitek kl.0
3 miejsce: Patrycja Gruca kl.1b

Wyniki w kategorii klas 2 – 3:
1 miejsce: Katarzyna Dejwor kl.3b
2 miejsce: Wiktoria Bigaj kl.2a
3 miejsce: Aleksandra Zabiegaj kl.3a

Wynik w kategorii 4-6:
1 miejsce: Emilia Kowalczyk kl.4a
2 miejsce: Anna Dejwor kl.5a

Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 20.10.2016r. na imprezie szkolnej pod hasłem „Odblaskowy czwartek”. Pan Dyrektor wręczył zwycięzcom dyplom, medal za 1,2 i 3 miejsce oraz drobny upominek. Uczestnicy konkursu otrzymali nagrody za udział. Wszystkim dzieciom dziękujemy a laureatom gratulujemy!