Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego Myślenia

Dnia 28 lutego 2020r. uczniowie kl. II- VIII wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia, do którego swój udział zgłosiło 11 649 uczniów z całej Polski. W konkursie zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej dla trzech grup wiekowych ( kl. 1-3, kl. 4-6, oraz kl. 7-8 ) naszą szkołę reprezentowało 45 uczniów. Ciekawa formuła zadań konkursowych umożliwiała trening i rozwój logicznego myślenia, tak bardzo ważnego nie tylko w matematyce, ale także na innych przedmiotach wymagających rozwiązywania problemów.
Uczniowie naszej szkoły osiągnęli wspaniałe wyniki, potwierdzając wysoki poziom opanowania wiadomości i umiejętności matematycznych, a przede wszystkim wybitne zdolności logicznego myślenia i rozwiązywania sytuacji problemowych z którymi musieli się zmierzyć rozwiązując zadania konkursowe.

Tytuł Mistrza Logicznego Myślenia uzyskała laureatka konkursu:

Magdalena Kolano- kl. 8a

Magdalena Kolano wspaniale rozwiązała test konkursowy- zdobyła 198 pkt./202 pkt. zajmując 3 miejsce w Polsce.

Tytuł Eksperta Logicznego Myślenia uzyskali uczniowie wyróżnieni:

Franciszek Tuchowski- kl. 3b
Michał Świergułą- kl. 3a
Grzegorz Konik- kl. 3b
Jakub Grzywa- kl. 5b

Pozostali uczestnicy konkursu również uzyskali bardzo dobre wyniki. Mamy nadzieję, że w kolejnej edycji tego konkursu dołączą do grona laureatów.

Gratulujemy wspaniałych wyników i życzymy dalszych sukcesów!