X Gminny Przegląd Przedstawień Bożonarodzeniowych
26.01.2016

X Gminny Przegląd Przedstawień Bożonarodzeniowych

Pomysł zorganizowania przeglądu  narodził się blisko 11 lat temu podczas opracowywania projektu Rzeczpospolita Internetow@. Pierwszy przegląd miał miejsce w Zespole Placówek Oświatowych w Czernichowie w styczniu 2007 r., jako jedyny miał formę konkursu, jury wyłoniło zwycięzców; byli nimi wychowankowie Samorządowego Przedszkola z Czernichowa.

Od tamtej pory w naszej szkole co roku organizowany jest Gminny Przegląd Przedstawień Bożonarodzeniowych. W tym roku po raz dziesiąty.

Podczas tegorocznego przeglądu zaprezentowało się 9 grup. Byli to uczniowie szkół z Rybnej, Kamienia, Przegini Duchownej, Rusocic, Wołowic, Kłokoczyna i oczywiście z Czernichowa. Wystąpiły również  dzieci z Samorządowego Przedszkola w Czernichowie oraz wychowankowie Samorządowego Integracyjnego Przedszkola w Przegini Duchownej.

Dzięki uprzejmości Dyrekcji szkoły dla każdej placówki biorącej udział w X Przeglądzie przygotowany został dyplom i pamiątka. W zorganizowaniu imprezy pomogli nam Wójt Gminy Czernichów p. Szymon Łytek, który zapewnił transport grup do Czernichowa i z powrotem oraz nasza Szkolna Spółdzielnia Uczniowska, która ufundowała dla wszystkich poczęstunek.

Galeria zdjęć