18.10.2022

XVII Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr

XVII edycja Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr rozpocznie się 8 listopada.

Jako pierwsi z zadaniami zmagać się będą uczniowie klas 7-8 (kategoria Junior), później klasy 4-6 (kategoria Beniamin) i najmłodsi uczniowie z klas 1-3 (kategoria Skrzat).

Udział w konkursie jest bezpłatny, całość realizowana jest przy pomocy nowoczesnej platformy edukacyjnej dzwonek.pl. Uczniowie muszą założyć bezpłatne konta i zarejestrować się na platformie. Następnie za pomocą otrzymanego od nauczyciela informatyki kodu dostępu dołączą do wcześniej zarejestrowanej szkoły. Ważne, aby dokonać rejestracji w wymaganym terminie, tzn. do dnia konkursu.

Chętni uczniowie mogą zgłaszać się do pani Lucyny Zabagło przez e-dziennik do 6 listopada br.

Szczegóły konkursu, jego regulamin i przykładowe zadania można znaleźć na stronie: www.bobr.edu.pl