Zabawa karnawałowa

Karnawał to czas radosnych zabaw i balów. Zgodnie z tą tradycją 23 lutego w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa dla dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniów klas 1-4. Bal jest atrakcją lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Uczniowie z dumą prezentowali bajeczne stroje. Na czas zabawy dziewczynki zamieniły się w księżniczki, królewny, wróżki, motylki, kotki, biedronki, a chłopcy w piratów, policjantów, żołnierzy, Batmanów i wiele innych postaci bajkowego świata. Przebierańcy świetnie bawili się uczestnicząc we wspólnych zabawach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim zabawom towarzyszył śmiech, radość i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegał w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń.