Zakończenie akcji “Gwiazdka dla zwierzaka”

Nasza szkoła od 2011 roku bierze udział w akcji zbierania karmy dla bezdomnych zwierząt. Najpierw zbieraliśmy dla schroniska w Krakowie. W ostatnich latach wspieramy Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt “Psie Pole” w Racławicach.

W tym roku oprócz naszej szkoły w akcji tej wzięło udział Samorządowe Przedszkole w Czernichowie. Przyłączył się również (dzięki uprzejmości p. Haliny Wołek) sklep Lewiatan w Czernichowie i Rybnej.

Dary dla schroniska to: sucha karma, konserwy, ręczniki, poszwy, zabawki, transportery, żwirek, środki czystości. 8.01.2022 r. zostały one odebrane przez pracownika schroniska, w którym przebywa ok.140 bezdomnych zwierząt (psów i kotów).

Wszystkim, którzy wzięli udział w tej akcji, pracownicy i zwierzęta bardzo serdecznie dziękują.

Koordynatorka akcji Halina Wieczorek