26.06.2022

Zakończenie roku szkolnego

24 czerwca pożegnaliśmy rok szkolny 2021/2022. Ostatnie spotkanie przed wakacjami rozpoczęło się o godz. 9.00 Mszą św. w kościele, po której odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Pani dyrektor Anna Rams wraz z wychowawcami wręczyła nagrody uczniom wyróżniającym się w nauce oraz podziękowania rodzicom wspomagającym działalność szkoły. Pani dyrektor przyznała nagrodę Dyrektora Szkoły uczennicy klasy 6a – Adzie Choroszy.

Gościem specjalnym uroczystości była pani Danuta Filipowicz Wójt Gminy Czernichów, która wręczyła dwie nagrody Wójta Gminy Czernichów dla uczennicy klasy 4a – Dominiki Boroń oraz uczennicy klasy 6a – Gabrieli Kanarek za wysokie wyniki w nauce.

Po uroczystości uczniowie udali się wraz z wychowawcami do sal, by tam odebrać upragnione świadectwa.

Wszystkim uczniom gratulujemy sukcesów i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy. Rodzicom dziękujemy za pomoc, współpracę i zaangażowanie w działalność na rzecz naszej szkoły.

Zapraszamy do galerii…

Rozmiar czcionki
Kontrast