Szkoła Podstawowa w Czernichowie

Zawody biegowe 2018

Sukcesy naszych uczniów w biegowych zawodach drużynowych!

W tym roku odbyła się kolejna edycja biegów drużynowych dzieci i młodzieży w ramach kalendarza Szkolnego Związku Sportowego Udział wzięły szkoły z Kamienia, Czernichowa i Przegini Duchownej. Zawody zostały rozegrane 11 kwietnia w parku przy ZSRCKU w Czernichowie.

Dzieci oraz dziewczęta z grupy starszej rywalizowały na dystansie 800 m, a chłopcy starsi pokonali 1000 m. Rywalizacja była na wysokim poziomie, zarówno kulturalnym jak i sportowym.

W grupie dziewcząt i chłopców młodszych wygrały drużyny z naszej szkoły, również dziewczęta grupy starszej z Czernichowa nie dały szans swoim rywalkom i zwyciężyły. W grupie chłopców starszych zwyciężyła drużyna ze szkoły podstawowej w Kamieniu.

Bardzo dziękujemy za udział wszystkim zawodnikom, gratulujemy zwycięzcom i oczekujemy sukcesów na etapie powiatowym, który odbędzie się 24 kwietnia w Skawinie. Dziękujemy również Dyrekcji ZSRCKU w Czernichowie za życzliwość, a także udostępnianie już od wielu lat parku do przeprowadzania zawodów biegowych.