Szkoła Podstawowa w Czernichowie
20.03.2016

Zawody piłki ręcznej

24 lutego na hali ZSRCKU w Czernichowie odbyły się gminne zawody w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców, których organizatorem było ZPO w Czernichowie. Wzięły w nich udział dziewczyny z gimnazjum z Rybnej, Wołowic i Czernichowa. W rywalizacji dziewcząt bezkonkurencyjne okazały się zawodniczki z Czernichowa, drugie miejsce zajęła drużyna z Wołowic, a trzecie miejsce przypadło dziewczętom z Rybnej. Wśród chłopców najlepsza okazała się drużyna z Wołowic, drugie miejsce przypadło Rybnej, a trzecie miejsce zdobyli chłopcy z Czernichowa.

Wszystkie rozgrywane mecze sędziował profesjonalny sędzia PZPR pan Krystian Malinowski. Mistrzowskie drużyny: dziewczęta z Czernichowa i chłopcy z Wołowic przeszli do powiatowego etapu Gimnazjady.